Naše nová prodejna v Beskydech je od května otevřena 7 dní v týdnu. Obchůdek a pražírna Madam Cacao, Ostravický Dvorek, Ostravice.

Pražené kešu oříšky - aztécké koření

Jako milovníci kešu a kakaa si musíme přiznat, že toto se opravdu povedlo!
Nadstandartně kvalitní kešu w240 jsme opražili spolu s kakaem, se směsí koření Madam Cacao, třtinovém cukru a šťávě z kokosového květu. Vzniklý kořeněný kakao-karamel něžně obalil opražené kešu do silně návykového župánku.

Originální produkt Madam Cacao zaměřený na nejvyšší možnou kvalitu a malovýrobu.

Dostupnost Skladem (15 ks)
190 Kč / ks 169,64 Kč bez DPH 95 Kč / 100 g
Pražené kešu oříšky - aztécké koření

Pražené kešu oříšky v karamelu

Náš karamel není tak úplně karamel, pro jednoduchost mu říkáme karamel bez bílého cukru. K výrobě používáme pouze kvalitní třtinový cukr, šťáva z cukrové třtiny a šťáva z kokosového květu. 

Koření a 100% kakao hmota se s karamelem spojí a kešu oříšky jen mírně obalí a dodá jim sladce kořeněnou chuť s tónem kakaa. 

Kešu na mlsání, energii i jako dárek

Známe to... prostě nás honí mlsná, ale nechceme jen tak "něco". Ideálně něco, kde je fajn nutriční hodnota společně s chuťovým zážitkem. A jsme tady! 

Výhodou kešu v karamelu s kořením je totiž to, že sice jsou "návykové", ale zároveň vás nasytí, takže jich pozobete jen omezené množství a budete spokojeni.

Kešu ořechy v karamelu, kořeněné, 200g

Poctivý základ: kvalitní kešu w240, nejlepší koření a kakao criollo

Pražené kešu je naše chlouba. Proto jsme použili nejlepší a drahé kešu w240, tedy bílé hladké kešu, jemné struktury s velkými jádry. Výsledný produkt má tedy poctivý základ, který jsme ještě pozvedli na takovou úroveň, že to jen stěží najdete jinde. V tomto případě platí ono klišé: kvalita bez kompromisů.

Nutriční hodnota kešu

Kešu ořechy mají vysokou výživovou hodnotu, jsou dokonce řazené jako superpotravina. Obsahují hodně bílkovin, zdravé tuky a vlákninu a řadu cenných minerálů jako měď, fosfor, hořčík. Dokonce i vitamíny K, E a B.

Nic se nesmí přehánět, pokud byste baštili pouze kešu, brzy by vám praskly švy u kalhot :-)

Kde rostou kešu oříšky

Anacardium occidentale je název pro "kešovník", tedy strom, na kterém rostou jakási jablíčka zakončená právě kešu ořechem. 

Není to známý fakt, ale původ této rostliny je v Amazonii. Dnes se pěstuje spíše v jiných oblastech v Africe i Asii. Brazilské kešu jsou naopak vzácnost.

Kešu ořechy v karamelu, kořeněné, 200g

Proč si sami vyrábíme pražené kešu v karamelu

  • chtěli jsme vytvořit zcela jedinečný produkt
  • můžeme zaručit kešu nejlepší kvality
  • používáme cejlonské koření a koření z Amazonie, které si sami dovážíme
  • nepoužíváme běžný cukr, ale kvalitní přírodní sladidla
  • naše vlastní pražírna ořechů
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty

eko obal papirovy kakaove boby raw madam cacao
od 69 Kč

Pralesní kakao Přesně takové, jaké to nejkvalitnější kakao má být: příjemně hořké, bez kyselosti a jeho kakaové slupky tak tenké, že se nemusí ani loupat. Tak trochu jako 100%...

296/40
kesu orechy kesu orisky superpotravina
od 85 Kč

Kešujete? Pokud ano, tak kvalitu těchto premium kešu ořechů za takovou skvělou cenu oceníte. A pokud zatím ne, tak věřte, že určitě najdete dobrý důvod začít, a tady jste na...

+ další
674/200
boby Xoco ritual
Tip
94 Kč

KAKAOVÉ BOBY CRIOLLO "XOCO RITUAL" – s kořením dle indiánského receptu Superpotravina Kakao Criollo, oceňovaný ekotyp kakaa s výjimečně dobrými chuťovými i nutričními...

503
aztec smes seminka a kakao
185 Kč

Pražená semínka v karamelu s kořením a kakao nibs podle aztéckého receptu. Zní to složitě? Tak to prostě musíte ochutnat :-)Složení: kakao criollo nibs, slunečnicová semínka,...

694