Naši milí, momentálně se potýkáme s kritickou situací v Ekvádoru, kdy těžaři využili chaotické situace a nelegálně s ještě větší intenzitou drancují pozemky v těsném sousedství česko - ekvádorské organizace Život Postaru. Přispět na záchranu klíčových pozemků v Amazonii může každý z nás a moc za podporu děkujeme. Info na FB Madam Cacao nebo Život Postaru z.s.

Olejový parfém - Palo santo

2 hodnocení
840 Kč / ks 694,21 Kč bez DPH 8 400 Kč / 100 ml
Skladem (6 ks)

Vzácný 100% Palo Santo esenciální olej smíchaný v poměru 1:1 s kokosovým olejem s "naloženým" ceremoniálním kakaem z Amazonie.

Olejový "parfém", PARFEMAO = parfém + cacao

 

Palo Santo - Svaté dřevo nebo také Posvátné dřevo. Lat. Bursera graveolens

Použití: Aromaterapie, meditace, úleva. Voňavé Palo Santo je ideální jako olej do aromalampy, při výrobě olejových parfémů, mastí pro podporu dýchání a uvolnění a do domácí kosmetiky.

Forma: Esenciální olej Palo Santo v kokosovém oleji s kakaem ve skleněné lahvičce s kuličkou roll on, 10 ml.

Původ: Ekvádo, baleno v ČR, značka Amazonia Madam Cacao 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Druh vůně

Nasládlá vůně, která vás povznese. Nezaměnitelná, hladící po těle i po duši. Příjemně intenzivní. 

Kokos a kakao není ve vůni cítit, ale citlivě zjemní jinak supersilné Svaté Dřevo Palo Santo. Kakao tuto troj-kombinaci korunuje jako jednoduchou, avšak okouzlující.

Palo Santo je jeden ze základních olejů v tradiční aromaterapii. V Jižní Americe a v Mexiku se používá velmi dlouho a je pro tuto oblast typická. 

Vůně je dřevitě nasládlá a intenzivní. Dřevo obsahuje úctyhodně mnoho vonných silic.

Druh vůně dle zařazení: chyprově (cypřišová) dřevitá, orientální sladká – ambrová.
Dříve se uvádělo i označení Balzamická.

Palo Santo použití

Palo Santo znamená v překladu Svaté dřevo, též Posvátné dřevo. Připomíná Santalové dřevo z Indie.

Palo Santo jako vykuřovadlo i Palo Santo esenciální olej se používá v Jižní Americe tradičně k duchovním účelům (šamanismus), v léčitelství a také jako přírodní repelent - odpuzovač komárů.

Tradiční léčitelství přisuzuje Palo Santu pozitivní účinky na dýchací ústrojí, při kašli a nachlazení a zklidnění mysli, čehož se využívá u meditace. Mělo by také mít antibakteriální a antiseptické účinky.

Palo Santo v kokosovém oleji s kakaem je vhodné i pro citlivější pokožku, indiáni takto zjemněným olejem potírají hrudník a záda dětí při kašli a dýchacích potížích.

Palo Santo i pro další generaci

Bursera graveolens je středně velký strom z Jižní Ameriky (a částečně z Mexika), kde má nezastupitelnou roli již tisíce let v lidovém léčitelství, šamanismu a spirituálním světě. S rostoucí popularitou dřeva Palo Santo přichází ze strany domorodců také obavy o kvalitu a budoucnost tohoto stromu. Proto je důležité, aby byly vysazovány stále nové stromy a aby se dřevo Palo Santo ke zpracování bralo pouze ze stromů, které sami ukončí svůj přirozený životní cyklus a odumřou. Což bývá minimálně 50 let, ideálně až 90 let. Proto prosím všichni dbejme na ověření zdrojů, ze kterých k nám Palo Santo přichází. 

Kvalitní olej z Ekvádoru

Dřevo ze stromu Bursera graveolens pro výrobu esenciálního oleje je získávané odpovědným přístupem a podléhá kontrole ekvádorských úřadů.

Palo Santo se NEKÁCÍ a producent je zavázán vysazovat stále více nových stromů, které sami přirozeně dožijí.

Esenciální olej je získán procesem parní destilace.
100% čistota, kvalita a opravdová Síla.

Baleno do skleněných obalů.

Kokosový olej francionovaný

Esenciální olej Palo Santo se považuje za nedráždivý.

Tento konkrétní Palo Santo olej je však znám svou silou a pro citlivou pokožku je lepší jej zředit ještě dalším olejem - tak vzniklo Parfemao.

Kokosový olej francionovaný je pro výrobu Parfemaa ideální, protože nezmění základní vůni Palo Santo, nezanechává stopy, neucpává póry, je lehký a pokožka je po něm krásně hebká.

Palo Santo Oil Parfemao, 10 ml

Palo Santo Parfemao

  • 100% kvalita
  • ověřený zdroj z Ekvádoru
  • podpora spolupráce s indiány
  • maximální ohled na ekologii od vysazení stromu až po skleněnou lahvičku u vás
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Vykuřovadla, esence, olejové parfémy
Hmotnost: 0.01 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: