Naše nová prodejna v Beskydech je od května otevřena 7 dní v týdnu. Obchůdek a pražírna Madam Cacao, Ostravický Dvorek, Ostravice.

Olejový parfém - Palo santo

Vzácný 100% Palo Santo esenciální olej smíchaný v poměru 1:1 s kokosovým olejem s "naloženým" ceremoniálním kakaem z Amazonie.

Olejový "parfém", PARFEMAO = parfém + cacao

 

Palo Santo - Svaté dřevo nebo také Posvátné dřevo. Lat. Bursera graveolens

Použití: Aromaterapie, meditace, úleva. Voňavé Palo Santo je ideální jako olej do aromalampy, při výrobě olejových parfémů, mastí pro podporu dýchání a uvolnění a do domácí kosmetiky.

Forma: Esenciální olej Palo Santo v kokosovém oleji s kakaem ve skleněné lahvičce s kuličkou roll on, 10 ml.

Původ: Ekvádo, baleno v ČR, značka Amazonia Madam Cacao 

 

Dostupnost Skladem (6 ks)
840 Kč / ks 694,21 Kč bez DPH 8 400 Kč / 100 ml
Olejový parfém - Palo santo

Druh vůně

Nasládlá vůně, která vás povznese. Nezaměnitelná, hladící po těle i po duši. Příjemně intenzivní. 

Kokos a kakao není ve vůni cítit, ale citlivě zjemní jinak supersilné Svaté Dřevo Palo Santo. Kakao tuto troj-kombinaci korunuje jako jednoduchou, avšak okouzlující.

Palo Santo je jeden ze základních olejů v tradiční aromaterapii. V Jižní Americe a v Mexiku se používá velmi dlouho a je pro tuto oblast typická. 

Vůně je dřevitě nasládlá a intenzivní. Dřevo obsahuje úctyhodně mnoho vonných silic.

Druh vůně dle zařazení: chyprově (cypřišová) dřevitá, orientální sladká – ambrová.
Dříve se uvádělo i označení Balzamická.

Palo Santo použití

Palo Santo znamená v překladu Svaté dřevo, též Posvátné dřevo. Připomíná Santalové dřevo z Indie.

Palo Santo jako vykuřovadlo i Palo Santo esenciální olej se používá v Jižní Americe tradičně k duchovním účelům (šamanismus), v léčitelství a také jako přírodní repelent - odpuzovač komárů.

Tradiční léčitelství přisuzuje Palo Santu pozitivní účinky na dýchací ústrojí, při kašli a nachlazení a zklidnění mysli, čehož se využívá u meditace. Mělo by také mít antibakteriální a antiseptické účinky.

Palo Santo v kokosovém oleji s kakaem je vhodné i pro citlivější pokožku, indiáni takto zjemněným olejem potírají hrudník a záda dětí při kašli a dýchacích potížích.

Palo Santo i pro další generaci

Bursera graveolens je středně velký strom z Jižní Ameriky (a částečně z Mexika), kde má nezastupitelnou roli již tisíce let v lidovém léčitelství, šamanismu a spirituálním světě. S rostoucí popularitou dřeva Palo Santo přichází ze strany domorodců také obavy o kvalitu a budoucnost tohoto stromu. Proto je důležité, aby byly vysazovány stále nové stromy a aby se dřevo Palo Santo ke zpracování bralo pouze ze stromů, které sami ukončí svůj přirozený životní cyklus a odumřou. Což bývá minimálně 50 let, ideálně až 90 let. Proto prosím všichni dbejme na ověření zdrojů, ze kterých k nám Palo Santo přichází. 

Kvalitní olej z Ekvádoru

Dřevo ze stromu Bursera graveolens pro výrobu esenciálního oleje je získávané odpovědným přístupem a podléhá kontrole ekvádorských úřadů.

Palo Santo se NEKÁCÍ a producent je zavázán vysazovat stále více nových stromů, které sami přirozeně dožijí.

Esenciální olej je získán procesem parní destilace.
100% čistota, kvalita a opravdová Síla.

Baleno do skleněných obalů.

Kokosový olej francionovaný

Esenciální olej Palo Santo se považuje za nedráždivý.

Tento konkrétní Palo Santo olej je však znám svou silou a pro citlivou pokožku je lepší jej zředit ještě dalším olejem - tak vzniklo Parfemao.

Kokosový olej francionovaný je pro výrobu Parfemaa ideální, protože nezmění základní vůni Palo Santo, nezanechává stopy, neucpává póry, je lehký a pokožka je po něm krásně hebká.

Palo Santo Oil Parfemao, 10 ml

Palo Santo Parfemao

  • 100% kvalita
  • ověřený zdroj z Ekvádoru
  • podpora spolupráce s indiány
  • maximální ohled na ekologii od vysazení stromu až po skleněnou lahvičku u vás
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Vykuřovadla, esence, olejové parfémy
Hmotnost: 0.01 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty

Palo Santo pure oil
490 Kč

100% čistý esenciální olej Palo Santo - Svaté dřevo nebo také Posvátné dřevo. Lat. Bursera graveolens Aromaterapie, meditace a uvolnění. Voňavé Palo Santo je ideální jako olej...

507
palo santo kapatko
790 Kč

100% Esenciální olej Palo Santo lat. Bursera Graveolens

544
olejovy parfem palo santo 5 arboles
840 Kč

5 Árboles, 5 stromů... Síla, která voní.Parfemao, kteému se také říká olejový parfém, je směs, ve které najdeme pouze kvalitní esenciální oleje. Esenciální olej palo santo a...

513
palo santo samanska esence martin pavek
288 Kč

Palo Santo je speciální andská esence pro každodenní použití.Hlavní vůní je Svaté dřevo Palo Santo."Nechť vás k moudrosti povznáší duchové And a křídla kondorů."Posvátné dřeviny...

365