Milí zákazníci, nová prodejna na Ostravici v Beskydech zatím funguje v omezeném režimu, pravidelná otevírací doba bude od 7.3. do 27.4. ve dnech čtvrtek - pátek - sobota.

Vonná esence - Colonia de Tabaco

Neohodnoceno
Značka: Murray a Lanman

Vůně tabákového květu je sladce kořeněná. Příjemná tak moc, že si ji zamilujete, ikdyž tabák v jakékoliv jiné formě zrovna nemusíte.

Populární vonná esence tabákový květ pro očistu ducha i prostoru, která se v Peru tradičně hojně využívá při ceremoniální praxi i běžné každodenní rutině.
 
Originální balení 221 ml. Balení neobsahuje rozprašovač.
Dostupnost Skladem (4 ks)
285 Kč / ks 235,54 Kč bez DPH 285 Kč / 1 ks
Vonná esence - Colonia de Tabaco
Neohodnoceno
Značka: Murray a Lanman

Vonná esence tabákový květ


Colonia de tabaco je tradiční vůně, aromatická voda s alkoholem, též také vonná esence, která se z Peru rozšířila do celého světa. Tabák jako posvátná rostlina provází lidstvo tisíce let, přirozeně tedy také vznikly mnohé varianty jeho použití a různé typy výluhů i tabákové esence.

Tato aromatická voda je jednou z nejoblíbenějších pro svou opravdu příjemnou vůni, která nezavání chemií.

 

K čemu se používá esence z tabáku?

Vonná esence tabáku prý přináší štěstí a radost, je povzbudivá a pohladí na duši. Pokud potřebujete, aby Vám něco zlepšilo náladu a den, něco, co vám pomůže rozzářit očíčka, je tato tabáková voda to pravé.

Tradičně se nanese pár kapek do dlaně, promne a přivoní. Mohou se potřít různá místa na těle: třeba temeno a týl hlavy, ruce. Také můžete aplikovat na vlhký hadřík a setřít předměty a plochy. Uvidíte, že z protoru pak bude úplně jiný pocit. Můžete si i přelít do obalu s rozprašovačem.

Šamani v Peru tento typ "pomocníků" při ceremoniích tradičně rozprskávají ústy.

Voní, opravdu voní, ale esence není parfém

Složení Colonia de Tabaco je tajemstvím, můžete cítit mnoho různých kořeněných, sladkých a dokonce i citrusových tónů.

Jak dlouho však tato vůně vydrží?  Čich o ní bude dávat vědět jen několik desítek minut. Ale v energetickém poli je její účinek mnohahodinový. Na oblečení nebo v prostoru můžete vůni zaznamenat i druhý den.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Meditační pomůcky
Hmotnost: 0.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty

palo santo samanska esence martin pavek
288 Kč

Palo Santo je speciální andská esence pro každodenní použití.Hlavní vůní je Svaté dřevo Palo Santo."Nechť vás k moudrosti povznáší duchové And a křídla kondorů."Posvátné dřeviny...

365
Amazonia samanska esence martin pavek
288 Kč

AMAZONIA je silná očistná esence pro každodenní použití.Hlavní vůně: květ vzácné amazonské rostliny nazývané Maestra Amazonia. "Nechť vás obejme životodárné nitro a síla...

356
kananga samanska esence martin pavek
288 Kč

Kananga je květinová esence pro každodenní použití.Hlavní vůní je sladká Kananga Odorata."Nechť vás uvolní smyslná vůně tropických květů."Květy exotických rostlin poskytly svou...

484
palo rosa samanska esence martin pavek
288 Kč

Rosa je jemná harmonizační esence pro každodenní použití.Hlavní vůní je květ vzácné růže."Nechť vás obejme láska a harmonie pralesa."Amazonské byliny a květy poskytly svou sílu...

362