Milí zákazníci, nová prodejna na Ostravici v Beskydech zatím funguje v omezeném režimu, pravidelná otevírací doba bude od 7.3. do 27.4. ve dnech čtvrtek - pátek - sobota.

Olejový parfém - 5 Árboles

2 hodnocení

5 Árboles, 5 stromů... Síla, která voní.

Parfemao, kteému se také říká olejový parfém, je směs, ve které najdeme pouze kvalitní esenciální oleje. Esenciální olej palo santo a palo rosa, esenciální olej borovice a dokonce esenciální olej kakao, což extrémně vzácný esenciální olej.
Kombinaci zjemňuje kokosový olej, tedy pátý strom.
Osvěžující vůně dřevin pro muže i ženy.

Kvalitní skleněná lahvička roll-on 10 ml, víčko dřevěné s plastovou vložkou.

Dostupnost Skladem (2 ks)
840 Kč / ks 694,21 Kč bez DPH 8 400 Kč / 100 ml
Olejový parfém - 5 Árboles
2 hodnocení
4,0 2 hodnocení

Co je to olejový parfém

Výraz olejový parfém je používán u vůně pro osobní použití, kde nosným prvkem není alkohol, ale nějaký vhodný druh oleje, do kterého jsou vmíchány další vonné esenciální oleje

Olejový parfém se nejčastěji aplikuje přímo na kůži na tzv. pulzní body, ideálně např. zápěstí, případně krk.

I kvalitní olejové parfémy často nenesou přímo označení „parfém“, což je z legislativního ohledu. Přesto bývají většinou vyráběné s láskou, pečlivostí a mnohdy snášeny mnohem lépe, než klasické parfémy.

Samozřejmě mohou nechat mastné flíčky na oděvu, proto je třeba vybírat vhodná místa na těle k aplikaci. Pro olejový parfém sahá stále více uživatelů, protože přináší často i benefity ve formě pozitivních dopadů na kůži, aromaterapeutické účinky, často přináší okamžitou úlevu od bolesti hlavy, únavy nebo jiných nepříjemných stavů.

Parfemao je směs vonných olejů

Vzácné esenciální oleje, které dohromady tvoří originální svěží vůni dřevin. 

Palo Santo esenciální olej hraje v této směsi nejdůležitější roli a je zastoupen nejvíce. Esenciální olej borovice je pak druhá nejvýraznější vůně. Palo Rosa dodává jen mírně sladký podtón, který celou směs zjemní. Kakaový olej, nikoliv kakaové máslo, ale opravdu esenciální olej z kakaovníku, výslednou vůni jakoby zakulatí a podtrhne. 

Aby byla olejová vůně snesitelná pro kůži, je jako nosný olej použitý frakcionovaný kokosový olej bez vůně. V celé směsi je kokosový olej zastoupen pouze cca 38%.

Často narazíte na olejové parfémy, kde je nosný olej i v 70%. Naopak pod 40% už je to hraniční, aby byl olejový parfém stále dobře snesitelný pro kůži. Samozřejmě klíčové je celkové složení. My využíváme přítomnosti esenciálního oleje kakao, který naopak kůži vyživuje.

Palo santo esenciální olej

Olej z Palo Santo, tedy Svaté dřevo, je velmi diskutovanou položkou. Náš olej Palo Santo pochází z jediného certifikovaného výrobce v Ekvádoru, který zaručuje, že se stromy pro výrobu oleje nekácí. Naopak se zavazuje vysazovat stále více nových stromů Palo Santo.

Vělší skleněná lahvička 10 ml

Od roku 2024 jsme přešli na nové, kvalitní lahvičky. Snad se dobře osvědčí. Skleněná lahvička je větší, lépe zpracovaná. Nejslabším článkem je jako vždy roll-on. 

Po mnoho měsíců jsme sbírali vzorky lahviček a hlaviček roll-on, a museli jsme konstatovat, že úplně ideální řešení neexistuje. Prostě roll-on je perfektní, efektivní, ale zároveň se prostě může (a nemusí) stát, že bude lehce propouštět. To se nikde u konkurence nedočtete, těžko se to přiznává a je to trochu blbé, ale upřímné

Vyrobeno v ČR.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vykuřovadla, esence, olejové parfémy
Hmotnost: 0.01 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty

palo santo kapatko
790 Kč

100% Esenciální olej Palo Santo lat. Bursera Graveolens

544
Foto Palo Santo parfemao
840 Kč

Vzácný 100% Palo Santo esenciální olej smíchaný v poměru 1:1 s kokosovým olejem s "naloženým" ceremoniálním kakaem z Amazonie. Olejový "parfém", PARFEMAO = parfém + cacao...

510