Naše nová prodejna v Beskydech je od května otevřena 7 dní v týdnu. Obchůdek a pražírna Madam Cacao, Ostravický Dvorek, Ostravice.

přívěšek Inti, serpentin

Symbol Slunce Inti přináší krásnou hřejivou energii a radost. Ručně opracovaný kámen Serpentinit z oblasti Machu Picchu ji doplní o energii akce a transformace.

Materiál: kámen Serpentinit, Machu Picchu Peru
Serpentin / Serpentinit také znám jako Hadí kámen, Kámen hadí síly, hadec.

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Vyprodáno
790 Kč / ks 652,89 Kč bez DPH 790 Kč / 1 ks
přívěšek Inti, serpentin
inti privesek
Novinka

Co je Inti

Inti, neboli Slunce, je jeden ze základních pilířů našeho bytí a existence, proto je dobré se těmito symboly obklopovat a s radostí je zařadit mezi doplňky k našemu šatníku. Můžou nás mnohdy mile překvapit a doplnit tolik potřebnou sílu a energii. 

Přívěšek Slunce má kolem sebe speciálně zapletený měděný drátek, který je částečně estetický a částečně funkční díky šamanské metodě "zachycení" sluneční energie.

Přívěšek na srdce

Macrame šňůrka k přívěsku je dostatečně dlouhá, aby mohl být kámen Serpentin přímo na srdci. Díky tomu dochází k harmonizaci a příjemným pocitům vycházejícím z oblasti srdečního centra.

Inti je líbivým šperkem a skvělým společníkem.

 


Přivezl Martin Pávek, zakoupeno za férové ceny od kmene Kechua - Andy, Peru.
Nákupem podpoříte spolupráci s indiány a výzkum starých indiánských kultur. Bude k dispozici pouze omezené množství tohoto amuletu. Artesania - umělecký předmět ruční práce.

Serpentin od Machu Picchu

Serpentin je nazýván česky Hadec, Hadí kámen, Kámen Hadí síly.

Žíla tohoto Serpentinu prochází přímo pod Machu Picchu v Peru. Serpentin se léta v této oblasti nesmí těžit, proto nabývá na vzácnosti.

U Inků to byl kámen velmi populární. Vyřezávali z něj šperky, sošky, amulety a šamanské pomůcky.

Přívěsek

Chacana je ručně vyřezaná z kamene Serpentin. Každý kus je originál.

Velikost amuletu je cca 7 cm x 7 cm.
Dodáváno na šňůrce macrame.

 

Amulet, který má smysl

  • Ruční práce
  • Originální produkt - artesania
  • Spolupráce s indiány
  • Podpora výzkumu starých kultur
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Indiánské šperky
Hmotnost: 0.1 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty

dios111
Tip
515 Kč

Dios de la Medicína, Bůžek, Mistr, patří mezi tzv. ochranné šperky. Symbol Dios má zvláštní vzhled, přesto typický pro výjevy z Peru. Tzv. Šamanský amulet. Materiál: kámen...

594
palo santo chacana1
420 Kč

Symbol Chacana vyřezaný z posvátného dřeva Palo Santo, krásná macrame šňůrka.Chacana patří mezi základní symboly jihoamerického šamanismu, stejný symbol však nalezneme v různých...

528
andsky kriz sodalit
Novinka
492 Kč

Krásná ruční práce z vysokých And.V Peru se symbol Chacana nazývá také Andský kříž, nebo Incký kříž. Materiál: kámen Sodalit z Peru, Andy.Kámen třetího oka a podpory kreativity.

842
andsky kriz chacana ruzenin
Novinka
492 Kč

Krásná ruční práce z peruánských AndV Peru se symbol Chacana nazývá také Andský kříž, nebo Incký kříž. Materiál: kámen Růženín z Peru, Andy.

843
andsky kriz kristal(1)
492 Kč

Krásná ruční práce z peruánských AndV Peru se symbol Chakana nazývá také Andský kříž, nebo Incký kříž. Materiál: kámen křišťál z Peru, Andy.

844
andsky kriz serpentinit
492 Kč

Chacana patří mezi základní symboly jihoamerického šamanismu, stejný symbol však nalezneme v různých kulturách po celém světě.V Peru se symbol Chacana nazývá také Andský kříž,...

595
palo santo samanska esence martin pavek
288 Kč

Palo Santo je speciální andská esence pro každodenní použití.Hlavní vůní je Svaté dřevo Palo Santo."Nechť vás k moudrosti povznáší duchové And a křídla kondorů."Posvátné dřeviny...

365
Colonia de tabaco tabakova esence
285 Kč

Vůně tabákového květu je sladce kořeněná. Příjemná tak moc, že si ji zamilujete, ikdyž tabák v jakékoliv jiné formě zrovna nemusíte. Populární vonná esence tabákový květ pro...

795