Milí zákazníci, nová prodejna na Ostravici v Beskydech zatím funguje v omezeném režimu, pravidelná otevírací doba bude od 7.3. do 27.4. ve dnech čtvrtek - pátek - sobota.

VELKOOBCHOD - MACA peruánská černá, 1kg

Neohodnoceno

Pro velkoobchod čerstvá maca z Peru přijede v březnu 2024. V nabídce bude maca černá, maca červená a maca žlutá, vše v gelatinizované formě. I přes výrazně vyšší náklady na dopravu se nám daří držet velmi příznivé ceny. Minimální trvanlivost této nové šarže bude do roku 2026.

Superpotravina Maca peruánská, též Řeřicha peruánská, přeneseně peruánský ženšen, lat. Lepidium meyenii. Říká se jí kořen života pro její vysokou výživovou hodnotou a řadu dalších benefitů. Jemně mletý prášek z hlízy (bulvy), nepřesně řečeno kořene, dvouleté byliny.

Velkoobchodní cenu Macy získáte po domluvě a registraci jako velkoobchodní partner.

Cena 668 Kč za kilo je zvýhodněná cena za velké balení Macy černé pro koncové zákazníky.

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Vyprodáno
668 Kč / ks 596,43 Kč bez DPH 668 Kč / 1 kg
VELKOOBCHOD - MACA peruánská černá, 1kg
Neohodnoceno

Maca černá

Více informací o této stále žádanější plodině získáte překliknutím na náši stránku tady.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty

LUCUMA
LUCUMA
Skladem (22 ks)
od 98 Kč

Superpotravina lucuma je ovoce z And přezdívané "Ovocné zlato Inků" nebo "Dědictví z And“. Peruánci Lucumu nadneseně přirovnávají k mateřskému mléku pro její vysoké výživové...

+ další
81/100
MACA žlutá
MACA žlutá
Vyprodáno
od 96 Kč
(až –24 %)

DOPRODEJ! Čerstvá maca nám z Peru přijede v březnu 2024, bude o cca 10% dražší kvůli stále dostoucím nákladům na dopravu. Nově bude v nabídce i maca červená. Superpotravina...

102/100