Naše nová prodejna v Beskydech je od května otevřena 7 dní v týdnu. Obchůdek a pražírna Madam Cacao, Ostravický Dvorek, Ostravice.

Madam Cacao na festivalu Colours of Ostrava

Kakao a Wayusa na Colours of Ostrava 2023

Podpora pralesa

Letošní Colours byly plné silných momentů a velkých novinek, ostatně jako každý rok. Psál článek na téma Colours of Ostrava nebudeme, těch najdete hodně.

https://www.meltingpotforum.com/cs/pralesniskola tady najdete více info o letošním propojení Colors od Ostrava a Život Postaru. Výtěžek z dobrovolných příspěvků za Wayusu, kakao a další produkty putoval na podporu pralesa.

Pro nás to bylo poprvé, kdy bylo na Coloursech možné koupit wayusu a kakao od Madam Cacao a Život Postaru. Velký stánek s čajovnou Život Postaru se nacházel u kakao stage kousek od vchodu. Byl vyzdoben krásnými obrazy z Amazonie, doplněn informacemi o projektu Život Postaru a ochraně pralesa.

Bylo samozřejmě také možné ochutnat wayusu, kakao a zakoupit naše produkty za příspěvky podle vašich možností, které pomůžou Amazonii.

TADY JEŠTĚ ODKAZ NA VIDEO

Život Postaru i jinde

My jsme na Colours of Ostrava fyzicky být nemohli, jeli jsme na jiný, menší festival Spolufest kemp , kde nehrozilo, že se nám v davu ztratí naše děti :-)

 

Poděkování

Obrovské díky a klobouk dolů patří týmu na stánku Život Postaru a Tereza Ghose. Všichni mnoho dní makali a starali se o skvělou obsluhu a atmosféru na stánku Život Postaru.

 

Viva Pacha Mama a Haux Haux