Naše nová prodejna v Beskydech je od května otevřena 7 dní v týdnu. Obchůdek a pražírna Madam Cacao, Ostravický Dvorek, Ostravice.

Rozšiřujeme nabídku o superpotraviny: Chia semínka, quinoa a kešu oříšky

Jupí :-)
opět vám můžeme oznámit blízské rozšíření naší nabídky o další zdravé superpotraviny. Snažíme se v rámci našeho projektu inovovat sortiment a přinášet vám ty nejlepší produkty, které podporují naše i vaše zdraví.

Rádi bychom vám tedy zatím krátce představili tři nové produkty, které jsme do naší nabídky zařadili:

Chia semínka

Chia semínka jsou malá semínka plná prospěšných živin, jako jsou vláknina, omega-3 mastné kyseliny, vápník a antioxidanty. Tyto semínka mohou pomoci zlepšit trávení, snížit hladinu cholesterolu a podpořit zdraví srdce. Příprava je více než snadná, stačí je jen předem namočit. Pak je můžete přidat do smoothies, jogurtů, vyrobit chia pudink nebo jiný chia dezert.

https://www.madamcacao.cz/superpotraviny/chia-seminka-energy-superpotravina/

Quinoa bílá

Quinoa je známá jako "superobilovina", někdy též "pseudoobilovina" díky svému vysokému obsahu bílkovin, vlákniny a živin. Tato bezlepková alternativa k obilovinám je bohatá na železo, hořčík, fosfor a vitamín B. Můžete ji připravit jako přílohu k jídlu, přidat do salátů, polévek nebo použít při přípravě veganských burgerů. Její kouzlo spočívá i v tom, že se nemusí vařit, stačí ji přes noc namočit ve vodě a quinoa změkne.

https://www.madamcacao.cz/superpotraviny/quinoa-bila-jak-se-pripravuje-quinoa/

Kešu oříšky

Kešu oříšky ani netřeba představovat. Jsou chutnou a zdravou pochoutkou, která je bohatá na zdravé tuky, bílkoviny, vlákninu a minerály, jako je měď, zinek a hořčík. Tyto oříšky jsou výborným zdrojem energie a mohou podpořit zdraví mozku, svalů a kostí. Můžete je konzumovat samotné jako svačinu, přidávat do cereálií, dezertů nebo je používat při přípravě exotických pokrmů nebo pro veganské mléko, tedy "nemléko".

https://www.madamcacao.cz/superpotraviny/kesu-orisky-premium-nejlepsi-kesu-w240/

 

nové superpotraviny od července

Tyto superpotraviny jsou nejen chutné, ale také prospěšné pro vaše zdraví. Více o nich postupně napíšeme a snad se dozvíte i něco nového, ikdyž je už třeba znáte.

Děkujeme vám za vaši důvěru, máme radost, že vám díky tomu můžeme nabídnout ještě větší rozmanitost superpotravin.

Prodej spustíme během letních prázdnin.

Krásné léto :-)

Za Madam Cacao, Míša