Naše nová prodejna v Beskydech je od května otevřena 7 dní v týdnu. Obchůdek a pražírna Madam Cacao, Ostravický Dvorek, Ostravice.

Kuripe Serpentin, foukačka na rapé, Jaguár

Foukačka na rapé s motivem Jaguára

Foukačka kuripe ze serpentinu. Aplikátor na rapé, šamanskou bylinnou směs, je nedílnou součástí výbavy každého rapéra.

Toto kuripe pochází z Peru z malé řezbářské dílny. Serpentinit (podskupina Serpentinu), česky též hadec, byl vytěžen z žíly procházející pod Macu Picchu.

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Vyprodáno
860 Kč / ks 710,74 Kč bez DPH 860 Kč / 1 ks
Kuripe Serpentin, foukačka na rapé, Jaguár
foukacka rape kuripe serpentin
Novinka

Foukažka ze serpentinu

Serpentin pod Macu Picchu se dnes již netěží. Předměty ze serpentinu jsou tedy čím dál vzácnější, protože zásoby suroviny se tenčí.

Kuripe na Rapé

Toto kuripe má ideální rozměr a aplikace s ním je snadná. Jedná se o krásný umělecký kousek s vyobrazením jaguára. Jeho jediná nevýhoda je křehkost, proto je nutné věnovat zvláštní péči zabalení pro přenášení.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty

foukacka rape kuripe serpentin chacana
Novinka
740 Kč

Foukačka na rapé s motivem Chacana, Incký kříž (Andský kříž) Foukačka kuripe ze serpentinu. Aplikátor na rapé. Toto kuripe pochází z Peru z malé řezbářské dílny. Serpentinit...

751
Kuripe - Palo Santo
Kuripe - Palo Santo
Skladem (7 ks)
620 Kč

Foukačka na indiánskou bylinnou směs rapé. Vyrobena ze dřeva Palo Santo v Peru v malé řezbářské dílně. Krásná ruční práce. Kuripe Palo Santo má 2 varianty: hlava jaguára nebo...

723
foukačky tepi
Novinka
2 800 Kč

Ceremoniální Tepi od indiánů Kechua z And, Peru. Znaky: Anakonda, Pachamama, Kondor a Hory. Materiál: Palma Chonta, kost lamy, svaté dřevo Palo Santo, Serpentin z Machu Picchu....

621
Palo Santo foukacka rape
890 Kč

Tepi na Repé, tedy foukačka na indiánskou bylinnou směs rapé. Vyrobena ze dřeva Palo Santo v Peru v malé řezbářské dílně. Krásná ruční práce. Tepi Palo Santo.

724