Naši milí, momentálně se potýkáme s kritickou situací v Ekvádoru, kdy těžaři využili chaotické situace a nelegálně s ještě větší intenzitou drancují pozemky v těsném sousedství česko - ekvádorské organizace Život Postaru. Přispět na záchranu klíčových pozemků v Amazonii může každý z nás a moc za podporu děkujeme. Info na FB Madam Cacao nebo Život Postaru z.s.

Indiánské náušnice z korálků - Uzdravení

Neohodnoceno
1 080 Kč / ks 892,56 Kč bez DPH 1 080 Kč / 1 ks
Skladem (1 ks)

Dluhé korálkové náušnice s motivem přírodních sil vyjadřující sílu spojení a z toho pramenícího uzdravení.

Tradiční vzory amazonských indiánů vyobrazují prvky přírody a přírodních sil, zvířat a elementů. Pro indiány mají předměty, oděvy a šperky s tradičními vzory ochranný a silový charakter.

Skleněné malé rokajly velikosti č. 10 od české značky Preciosa.
Vyrobeno v Brazílii v rámci naší beskydsko - amazonské spolupráce.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dlouhé indiánské náušnice

V rámci naší spolupráce s indiány kupujeme v ČR korálky Preciosa a náš dobrý přítel Mauro Santili je poté vozí k indiánům do Amazonie. Výsledkem jsou jedinečné šperky vytvořené speciálně pro nás. Zajímavostí je, že indiáni Yawanawa pracují se značkou Preciosa už mnoho desítek let, ale získávat tyto kvalitní korálky je pro ně samozřejmě velmi obtížné. Skleněné korálky nahradily původní korálky pracně získávané z drobných semínek.

Ikdyž jsou dlouhé a skleněné, jsou lehké. Z těchto náušnic si uděláte oblíbený šperk, který bude dělat parádu dlouhá léta při každodenních příležitostech.

Férový obchod pro všechny

Korálkové naušnice i další šperky z korálků jsou férovou cestou, jak indiáni mohou získat příjem ze své přirozené činnosti. Můžeme je tak elegantně podpořit. Na oplátku se k nám dostane unikátní výrobek nesoucí Sílu Pralesa, který bude dělat radost a dobře sloužit dlouhou dobu.

Levné náušnice z korálků - naše cena je nízká, snažíme se o dostupnost pro našince. Pokud jedete na expedici do Amazonie a koupíte tyto šperky u indiánů, zaplatíte za ně většinou více, než u nás na eshopu Amazonia - Madam Cacao.

Dárkové balení

Korálkové náušnice obdržíte v dárkové krabičce.

Doplňkové parametry

Kategorie: Indiánské šperky
Hmotnost: 0.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: