Naši milí, momentálně se potýkáme s kritickou situací v Ekvádoru, kdy těžaři využili chaotické situace a nelegálně s ještě větší intenzitou drancují pozemky v těsném sousedství česko - ekvádorské organizace Život Postaru. Přispět na záchranu klíčových pozemků v Amazonii může každý z nás a moc za podporu děkujeme. Info na FB Madam Cacao nebo Život Postaru z.s.

Indiánské náušnice z korálků - Tukan

Neohodnoceno
1 080 Kč / ks 892,56 Kč bez DPH 1 080 Kč / 1 ks
Skladem (1 ks)

Dluhé korálkové náušnice s motivem vyjadřujícím tukana, který je pro indiány silovým zvířetem a často volaným šamany k léčení. 
Tradiční vzory amazonských indiánů vyobrazují prvky přírody a přírodních sil, zvířat a elementů. Pro indiány mají předměty, oděvy a šperky s tradičními vzory ochranný a silový charakter.

Skleněné malé korálky rokajl velikosti č. 10 od české značky Preciosa.
Výroba v Brazílii, férová spolupráce Beskydy - Amazonie.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Krásné, originální a lehoučké šperky od indiánů

Skleněné dlouhé náušnice jsou opravdu lehké a jsou vhodné na celodenní nošení. Z těchto náušnic si uděláte oblíbený šperk, který bude dělat parádu dlouhá léta.

Amazonští indiáni jsou vyhlášeni svým uměním korálkování. Na krásné korálkové šperky narazíte i ve velmi odlehlých částech Pralesa. Mnoho kmenů získává díky korálkům příjem nutný k základnímu přežití v dnešní moderní době.

Indiánky z kmene Yawanawa jsou vyhlášené výrobou opravdu překrásných šperků. Pracují s droblým rokailem, vytváří složité vzory a používají krásné barvy. Často práci od Yawanawa snadno poznáte mezi ostatními, ikdyž se nedá říct, že je "nejlepší" nebo "nejkrásnější", protože ruční práce od všech indiánských kmenů je úžasná a důležitá. Tvorba šperků z korálků je základní tradiční indiánská dovednost.

Férový a elegantní obchod

Nákup korálkových náušnic od indiánů je elegantní způsob, jak indiány podpořit a poslat nějaké peníze do Amazonie. Na oplátku se k nám dostane unikátní výrobek nesoucí Sílu Pralesa, který bude dělat radost a dobře sloužit dlouhou dobu.

Dárkové balení

Šperk se k Vám dostane v dárkové krabičce v přírodním stylu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Indiánské šperky
Hmotnost: 0.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: