STÁLE PLATÍ NALÉHAVÉ VOLÁNÍ Z AMAZONIE, JEŠTĚ TÝDEN VYBÍRÁME PENÍZE NA ZÁCHRANU OBLASTI PŘED TĚŽAŘI. Více na titulní straně. Děkuje. Krásný zbytek léta přeje Míša, Richard a nová posila týmu Anet.

Martin Pávek, průvodce po Peru a Amazonii

Amazonie expedice, průvodce po Peru

Martin je dobro-druh, cestovatel a průvodce. Už to není jen Peru a Amazonie, vydává se i do dalších oblastí Jižní a Střední Ameriky.

Tam objevuje a bádá, setkává se se zajímavými lidmi, dostane se na úžasná místa a navazuje spolupráci s původními obyvateli. Pak zapisuje, přednáší a vozí artefakty a výrobky, díky kterým ožívají někdy i zapomenuté tradice a řemesla starých indiánských kultur.

Takže láká-li vás expedice do Amazonie nebo cesta do Peru s průvodcem, Martin Pávek je skvělá volba. Tady má nějaké další info o sobě: https://www.amazonia-spirit.com/copy-of-home-1

Indiánské tradice

Máme to štěstí, že když Martin přiveze nějaké ty poklady z Amazonie, podělí se s námi :-) A my zase s vámi, takže u nás na e-shopu na některé "jeho" výrobky občas narazíte. Také vyrábí šamanské esence podle starých šamanských receptur, ty máme ve stálé nabídce, třeba tady: https://www.madamcacao.cz/vykurovadla-a-esence/waimaku-esence-amazonia/

Martin věnuje mnoho úsilí, peněz i času do výzkumu starých kultur a jako jeden z mála u nás zpracovává poznatky jak na místě, tak teoreticky, spojuje je s artefakty, historickými prameny, naukou šamanů a určitým cítěním. Vznikají tak unikátní přednášky o Amazonii i přednášky o Peru, cestovatelské besedy i natáčené rozhovory. A navíc můžete u Martina i u nás zakoupit nějaké ty věcičky, které se mi podaří přivézt, nebo po vzoru šamanů a indiánů vyrobit zde v ČR.