Milí zákazníci, nová prodejna na Ostravici v Beskydech zatím funguje v omezeném režimu, pravidelná otevírací doba bude od 7.3. do 27.4. ve dnech čtvrtek - pátek - sobota.

Nové kakao TOP kvality

Nové Kakao od Madam Cacao od dubna 2023

Vážení,
na kakau si zakládáme. Nevěřili byste, kolik kakaa jsem v životě ochutnala, myslím pravého kakaa, nikoliv čokolády. A moc mi záleží na tom nabídnout vám jen to nejlepší, co se dá sehnat.

S nejkvalitnějším kakaem to není snadné. Nehnojí se, chemicky neošetřuje, geneticky neupravuje, nešlechtí se, je opravdu divoké. Úroda často shnije, je napadena hmyzem nebo škůdci, někdy se nezdaří proces fermentace nebo následného zpracování, někdy prostě zrovna těch pár klíčových dnů nesvítí tolik sluníčko... Proto je to nejlepší kakao tak drahé a cenné. Je ho zkrátka málo.

Vsadili jsme na 3 zdroje kakaa, každý má něco. A snad se nám podařilo překonat otázku té nejlepší kakao hmoty. Kakao hmoty od Madam Cacao. Pili jsme ji před pár dny na kakao ceremonii a výsledek předčil očekávání. Chuťově, barvou, vůní, strukturou, vysokým obsahem kakaového másla i síly - účinky značné a citelné pro každého. Vše perfektní.

Dostala jsem v posledních pár týdnech zpětné vazby na naše současné kakao, resp. kakao hmotu z Peru. Ano, je dobré, je cenově dostupné, je výživné. Ale shodli jsme se, že to není prostě úplná topka. Je jedinečné v poměru cena = výkon a za jeho kvalitou stojím. Nicméně ... existují i jiné možnosti, ačkoliv za podstatně vyšší cenu.

Takže přicházíme s možností - prostě TOP CACAO od Madam Cacao. A ponecháváme i současnou možnost Criolla od Shipibo z Peru. Můžete si vybrat, posoudit, porovnat :-)

A přátelé, pokud někdo nebude s něčím od nás spokojen, ať už s kakaem nebo s čímkoliv dalším, prosím dejte nám vědět! Vyřešíme, reklamujeme, napravíme.

Moc děkuji za vaši přízeň, Míša