Milí zákazníci, nová prodejna na Ostravici v Beskydech zatím funguje v omezeném režimu, pravidelná otevírací doba bude od 7.3. do 27.4. ve dnech čtvrtek - pátek - sobota.

DRAČÍ KREV

1 hodnocení

100% Dračí krev, v originále Sangre de drago je pryskyřice získáná ze stromu Croton lechleri původem z And.
Mnohostranné použití a skvělá první pomoc: hojení drobných ran, štípance a kousance od hmyzu, přírodní antibiotikum a mnoho dalších benefitů.

Forma: 100% čistá, čerstvá a mechanicky filtrovaná (čištěná) hustá tekutina, pryskyřice, krvavé barvy. Originální obal ve tvaru srdce s praktickým uzávěrem, který se neucpe, s karabinou. Minimalistický design.

Dostupnost Skladem (15 ks)
290 Kč / ks 258,93 Kč bez DPH 966,67 Kč / 100 ml
DRAČÍ KREV
1 hodnocení
5,0 1 hodnocení

Léčebné účinky:

 • Ošetření drobných ran, štípanců a kousanců. Dračí Krev ranku zatáhne a působí antisepticky a dezinfekčně, neutralizuje účinky hmyzího jedu.
 • Uleví od svědění od štípanců a je analgetická
 • Podle indiánů posiluje imunitní systém. Proto byla nemocnému podávána vnitřně - několik kapek 3 až 5x denně, a to i v případě nejtěžších nemocí.
 • Prostředek při nevolnostech, žaludečních i střevních obtížích, použití vnitřně.
 • Při diagnóze od šamana: plísně a viry v organismu, Dračí Krev se podává vnitřně.
 
 • Ošetřetí aftů a oparů, i pásové opary, potírání dásní proti parodontóze.
 • Kloktání při bolestech v krku.
 • Porody: ošetření porodních zranění přímo na sliznici ihned po porodu.
 • Intimní partie mužů i žen: aplikace na postižené místo, včetně vaginálních potíží u žen - sedavé koupele.
 • Hemoroidy: přímé ošetření postižených žil.
 • Základní pomocník při ošetřování domácích zvířat.
DRACI KREV, 30 ML

Plantas Sagradas, Posvátné rostliny

 Sami indiáni označují určitou skupinu bylin a rostlin jako Plantas Sagradas, Posvátné rostliny nebo Mistrovské rostliny. Tyto rostliny mají pro indiány zvláštní význam, protože se v indiánských tradicích považují za moudré, léčivé a nositele speciální energie a síly.
DRACI KREV, 30 ML

Mistrovské rostliny a jejich komunikace s indiány

 Indiáni sdílejí příběhy o tom, jak tyto rostliny s nimi komunikují a jak rostliny samy odkrývají šamanům svá tajemství a správné způsoby jejich použití. Díky tomu mají indiáni bohaté přírodní recepty, které kombinují různé rostliny, aniž by potřebovali laboratoře. Pro indiány jsou Mistrovské rostliny jako Učitelé a Mistři, přičemž jeden z nich je strom Croton lechleri.
DRACI KREV, 30 ML

Jak se dračí krev získává?

 Strom Croton lechleri, ze kterého se získává latex, tedy pryskyřice, je vysoký asi 15 až 20 metrů a má štíhlý obnažený kmen. Kůra stromu se nařezává a do nádoby se nechává vytékat jeho červená míza - tedy Dračí krev. V tomto nejčerstvějším stavu je velmi dobře tekutá.
DRACI KREV, 30 ML

Dračí krev, rychlá pomoc

 • Ověřený zdroj z Peru
 • 100% čistá, neředěná
 • Praktický a originální obal s karabinou
 • Okamžitá pomoc při říznutí se, bodnutí hmyzem a desítky dalších využití
 • Podpora a spolupráce s indiány
 

Upozornění:

Je důležité poznamenat, že uvedené informace vycházejí z tradičního lidového léčitelství jihoamerických kultur a veřejně dostupných informací. Samotná Dračí krev není schválena jako léčivo z hlediska legislativy EU a nepovažuje se za lék.
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Superpotraviny
Hmotnost: 0.1 kg
Nevyplňujte toto pole:
Super nápad! 12.9.2023 09:39
Tohle nové balení je skvělý nápad! Je to skvělé jak doma tak i na cesty, nemusím pořád hledat, kam jsem dala pipetu :) A kvalita samotné dračí krve je jako vždy perfektní, děkuji!
Odpovědět
Super nápad! 18.2.2024 18:01
Děkujeme za komentář! Ano, kapky dračí krve se z tohoto praktického balení kapou skvěle. A hlavně se neucpává, což je důvod, proč jsme upustili od balení dračí krve s pipetou, pipeta se prostě při delším nepoužívání ucpe. Přitom kvalitní neředěná dračí krev má životnost dlouhé roky, a je fajn jí nemuset dolovat :-)

Podobné produkty

Palo Santo pure oil
490 Kč

100% čistý esenciální olej Palo Santo - Svaté dřevo nebo také Posvátné dřevo. Lat. Bursera graveolens Aromaterapie, meditace a uvolnění. Voňavé Palo Santo je ideální jako...

507
etericky olej kakao
320 Kč

Pouze u nás! Esenciální olej z kakaovníku. Olej má bohatou a sladkou vůni čokolády a lze jej použít pro aromaterapii, masáže, péči o pleť a pečení. Éterický olej kakao se...

729/RUZ