Milí, děkujeme za vaši účast na sbírce pro výkup pozemku v Amazonii pod záštitou Života Postaru z.s. Během těch pár dní jsme u nás vybrali 3000 Kč a mnozí jste dávali vědět, že jste poslali peníze přímo jim. POZEMEK SE PODAŘILO ZACHRÁNIT. Díky!

Kešu ořechy v karamelu, kořeněné, 200g

Neohodnoceno
185 Kč 160,87 Kč bez DPH 92,50 Kč / 100 g
Skladem (29 ks)

Jako milovníci kešu si musíme přiznat, že toto se opravdu povedlo!
Nadstandartně kvalitní kešu w240 jsme opražili (tedy Míša si vymyslela a Lucie zrealizovala nad všechna očekávání :-)) spolu se směsí koření Madam Cacao, třtinovém cukru a šťávě z kokosového květu. Vzniklý kořeněný karamel něžně obalil opražené kešu do silně návykového župánku.

Originální produkt Madam Cacao zaměřený na nejvyšší možnou kvalitu a malovýrobu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

kešu oříšky, které si zamilujete

kešu na mlsání

Známe to, prostě nás honí mlsná, ale nechceme jen tak "něco". Ideálně něco, kde je fajn nutriční hodnota společně s chuťovým zážitkem. A jsme tady! Výhodou kešu v karamelu s kořením je totiž to, že sice jsou "návykové", ale zároveň vás nasytí, takže jich pozobete jen omezené množství a budete spokojeni.

Nutriční hodnota Kešu

Jak už jsme zmínili: Kešu ořechy mají vysokou výživovou hodnotu, jsou dokonce řazené jako superpotravina. Obsahují hodně bílkovin, zdravé tuky a vlákninu a řadu cenných minerálů jako měď, fosfor, hořčík. Dokonce i vitamíny K, E a B.

KARAMELIZOVANÉ KEŠU

Ano, můžete si říct, co ten karamel. K výrobě používáme pouze kvalitní třtinový cukr a případně šťávu z cukrové třtiny a kokosového květu. Vzniklý karamel kešu oříšky jen mírně obalí a dodá jim sladce kořeněnou chuť. Berte to tedy také jako chutný zdroj rychlé energie.

poctivý základ je v kešu w240 a kvalitním koření

Obvykle se jako kešu v karamelu prodávají takové oříšky, které jsou menší, mohou být "popálené" s hrubší strukturou nebo tmavší barvou. Základní surovina je tedy daleko levnější.

My jsme však už do základu použili dražší kešu w240, tedy bílé hladké kešu, jemné struktury s velkými jádry. Výsledný produkt má tedy poctivý základ, který jsme ještě pozvedli na takovou úroveň, že to jen stěží najdete jinde. V tomto případě platí ono klišé: kvalita bez kompromisů.

kde se vzaly kešu oříšky

Anacardium occidentale je název pro "kešovník", tedy strom, na kterém rostou jakási jablíčka zakončená právě kešu ořechem. Původ této rostliny je v Amazonii, ačkoliv dnes už se pěstuje v mnoha dalších oblastech v Africe i Asii.

Proč si sami vyrábíme pražené kešu v karamelu

 

Máme rádi špičkové a originální produkty. A rádi kombinujeme. Kešu v karamelu můžete na českém trhu bez problémů koupit, stejně jako kešu v čokoládě, kešu v jogurtu a pod. 

Ale nikde jinde nekoupíte v základu kvalitní kešu v kořeněném třtinovém karamelu, navíc inspirované aztéckými recepty na kořeněné kakaové boby.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: