Naši milí, momentálně se potýkáme s kritickou situací v Ekvádoru, kdy těžaři využili chaotické situace a nelegálně s ještě větší intenzitou drancují pozemky v těsném sousedství česko - ekvádorské organizace Život Postaru. Přispět na záchranu klíčových pozemků v Amazonii může každý z nás a moc za podporu děkujeme. Info na FB Madam Cacao nebo Život Postaru z.s.

VELKOOBCHOD - Wayusa Moderna, 1kg

Neohodnoceno
1 440 Kč / ks 1 285,71 Kč bez DPH 1 440 Kč / 1 kg
Skladem (19 ks)

Velkoobchodní cenu Wayusy získáte po domluvě a registraci jako velkoobchodní partner.

Cena 1440 Kč za kilo je zvýhodněná cena za velké balení Wayusa Moderna, tedy moderně mechanicky sekaná wayusa, pro koncové zákazníky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Milí partneři.

Od prosince 2023 expedujeme zcela čerstvou Wayusu z nově dovezené zásilky z pralesa. Cena Wayusy, dopravy i celních poplatků však vzrostla o cca 30%.

Momentálně zvažujeme, co dál. Holý náklad na 1 kg Wayusy výrazně převyšuje naši současnou velkoobchodní cenu. Tedy dovezeme a stojí nás to více, než za kolik vám prodáme. A to je ... blbý... :/

Zatím se nic nemění, naší prioritou je projekt podpory pralesa skrze Wayusu zachovat. Uvidíme, zda je to reálné.

Wayusa čaj typu Moderna prodáváme pouze velkoobchodně. Naším cílem je kupovat spíše Wayusu Original, ze které mají indiáni z Ekvádoru více peněz. Ale chápeme potřebu snižování pořizovací ceny, proto je Wayusa Moderna ideálním řešením pro čajovny, kavárny a občerstvení a bezobalové prodejny, protože je levnější.

Bližší popis Wayusa mletá mechanicky, tedy moderně, je podobný jako u Wayusa Instantní: koukněte tady

Doplňkové parametry

Kategorie: VELKOOBCHOD
Hmotnost: 1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: