Milí, děkujeme za vaši účast na sbírce pro výkup pozemku v Amazonii pod záštitou Života Postaru z.s. Během těch pár dní jsme u nás vybrali 3000 Kč a mnozí jste dávali vědět, že jste poslali peníze přímo jim. POZEMEK SE PODAŘILO ZACHRÁNIT. Díky!

Brigadeiro brazilská pralinka, 6 ks

Novinka Tip
Neohodnoceno
330 Kč 286,96 Kč bez DPH 2,54 Kč / 1 g
Skladem (42 ks)

Božská čokoládová kulička z Brazílie.

Každý by měl alespoň jednou za život ochutnat brazilské brigadeiro! A v ČR nemáte mnoho možností, jsme jedni z mála, kdo ho umí!

Balení 6 ks / 130 g (1 ks cca 22g). Určeno k rychlé spotřebě (ideálně do 10 dnů)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Brazilské brigadeiro

Brigadeiro je oblíbená sladkost pocházející z Brazílie. Je nezbytná při oslavách, zejména během svátku Festa Junina, který je věnován tradičním brazilským potravinám a tancům. Brigadiero je také populární na narozeninách a jiných společenských událostech.

kuličky brigadeira jako skvělý dárek

Brigadeiro je také vhodný dárek vyjadřující poděkování. Tato sladkost může mít více podob, nejčastější formou jsou právě čokoládové, kakaové pralinky famózní čokoládové chuti. Je možné je také různě zdobit a posypávat.

Čokoládová slast

Těsto na brigadeiro vzniká při procesu, kdy musí za stálého míchání zhoustnout směs obsahující mléko, cukr, máslo (my používáme ghí) a hromada kakaa. Na kvalitě výchozích surovin samozřejmě záleží, proto Ghí místo másla a jako kakao volíme kvalitní pravé kakao a kakao typu criollo

Když směs získá konzistenci těsta, vychladne a tvaruje se do malých kuliček. Každá zvlášť je pak obalena. My brigadeira halíme do posypky ze skořice a moučky ze sladkého ovoce Lucuma..

Jeho sladká a krémová chuť je oblíbená mezi dětmi i dospělými.

S brigadeiro nemůžete udělat chybu :-)

Výroba, Spotřeba

Vyrábíme pro vás ručně v ČR podle brazilského receptu tak, aby se k Vám dostala vždy zcela čerstvá brigadeira.
Spotřebujte ideálně do 10 dnů, to jsou nejlepší.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: